Подарунковий сертифікат

Правила використання подарункового сертифіката

1. Подарунковий сертифікат є сертифікатом на пред`явника (не є іменним), і будь-яка фізична особа, яка пред`явила сертифікат, може придбати з його допомогою товар, пропонований мережею магазинів Flirt & Tan.
2. У разі втрати сертифіката, в тому числі і викрадення, сертифікат не можна відновити, а кошти не можна повернути, через відсутність персоніфікації особи, що володів сертифікатом до втрати.
3. При оплаті замовлення за допомогою сертифіката обов`язково вкажіть це на етапі оформлення і повідомляйте менеджеру при підтвердженні замовлення. Сертифікат потрібно пред`явити і передати працівникові компанії при оплаті
товару.
4. Термін дії Сертифікату обмежений і становить 6 місяців з дати видачі.
5. З використанням сертифіката можлива єдина покупка. При покупці номінал сертифіката списується цілком. У разі, якщо вартість покупки менше номіналу сертифіката, різниця між вартістю не повертається.
6. У разі, якщо вартість покупки перевищує номінал, різниця між вартістю товару і номіналом сертифікату оплачується готівкою.
7. Купити подарунковий сертифікат можна в будь-якій мережі магазинів Flirt & Tan.
8. Сертифікат не можна використовувати для отримання готівки.
9. Покупцеві слід зберігати чек на покупку сертифіката для підтвердження номіналу карти в разі пошкодження чи інших спірних ситуацій.

 

 

Повідомити про наявність Ми повідомимо Вас, коли товар прибуде на складі. Просто вкажіть нижче свою дійсну електронну адресу.
Email Кількість Ми не передаватимемо вашу адресу нікому.